Since: 26.6.2010
Design coding : Amitiel
Contact: Hannah, KatieNina Dobrev - Životopis

• Povolání: Herečka
• Rodné jméno: Nina Const Dobreva
• Národnost: Bulharská
• Narození: 9.1.1989, Sofie, Bulharsko


Celým jménem Nina Constantinova Dobreva se narodila 9. ledna 1989 v bulharské Sofii. Když jí byly pouhé dva roky, stěhovala se s rodinou do Kanady, kde vyrůstala v Torontu v Ontariu. Její matka je umělkyně, zato její otec pracuje jako počítačový expert. Má staršího bratra Aleksandra, budoucího inženýra.

Nina navštěvovala školu J. B. Tyrrella a Wexford Collegiate School for the Arts ve Scarboroughu Ontario. Už od útlého věku měla vášeň pro všelijaké druhy umění - tanec, gymnastika, hudba, divadlo a hraní. Nina také navštěvovala hereckou školu Deana Armstronga, kde ji také objevilo mnoho agentur talentů v Torontu.

Chvíli se věnovala modelingu, ale poté ji zcela pohltilo herectví. Objevila se v několika filmech jako například Fugitive Pieces, Away from her (Daleko od ní) nebo Never Cry Werewolf. Zde si zahrála spolu s Kevinem Sorbo. Účinkovala také v televizní sérii Degrassi: The Next Generation nebo ve filmovém muzikálu zvaném The American Mall (2008).

V roce 2009 si zahrála drobnou roličku v erotickém thrilleru Chloe, který měl premiéru 26. března 2010. Ve Spojených státech film celkem vydělal 3 miliony dolarů a stal se tak nejvíce výdělečnou specialitou filmu roku 2010.

Nejúspěšnější rolí pro ni je nyní v seriálu The Vampire Diaries, který vysílá americká stanice The CW. Dobrev hraje jednak postavu Eleny Gilbert, lidskou dívku, která se zaplete s bratry upíry, kteří byli během občanské války v Americe přeměněni krásnou upírkou Katherine Pierce, kterou též ztvárnila Nina Dobrev. Sama říká, že je úžasné hrát dvě tak rozlišné postavy v jednom seriálu, ale že ona se úplně neztotožňuje ani s jednou.

Mimo jiné navštěvovala Wexford Collegiate School for the Arts v Torontu, na které i odmaturovala. Nina pokračovala ve svém vzdělání na Ryerson University se zaměřením sociologie, ale brzy skončila, když roku 2008 úplně zběhla k filmu.

Hannah |Celý článek| 20.03.2010 21:43 | Komentáře (2)   
Ian Somerhalder - Životopis

• Povolání: Herec, model
• Rodné jméno: Ian Joseph Somerhalder
• Národnost: Americká
• Narození: 8.12.1978, Covington, Louisiana, USA


Ian Somerhalder se narodil 8. prosince 1978 v Covingtonu v Louisianě v USA a je synem maskérky a stavaře.
Jízdu na koni a rybaření už v 10 letech vyměnil za modelingová pole. Pěkného klučinu si totiž vyhlídli pánové v prestižních modelingových agenturách Guess a Versace.
Na střední sice praktikoval závodně některé sporty, ale nabídky od společností jako Calvin Klein, Dolce a Banana nebo Gucci byly jasně silnější a tak
Ian Somerhalder procestoval půlku světa ještě než mu bylo osmnáct let.
Teprve po té zakotvil na vysoké škole a zkusil se věnovat herectví. Až náhodný objev v tuctovém komparzu ho katapultoval do filmu.
Objevil se v několika seriálech a filmech. Seriál Ztraceni (LOST)je pro něj největší příležitostí a zážitkem. Už jen proto že se při natáčení dal dohromady s Maggie Grace, která v seriálu hraje jeho nevlastní sestru Shanonn.
Jeho otec Robert, stavební podnikatel, je anglicko-francouzského původu, jeho matka Edna měla zase předky mezi domorodými Indiány a Iry a vyrůstala na prasečí farmě v Mississippi.
Příjmení Somerhalder získal od svého adoptivního pradědečka. Jeho biologický pradědeček, který byl zámožný anglický velkostatkář, přivedl do jiného stavu jednu ze svých milenek. Zaplatil přistěhovaleckému pracovníkovi za to, že si tuto ženu vezme a dá díteti príjmení.
Jeho rodiče se rozvedli v Ianových třinácti letech. Začal žít s matkou, která ho přihlásila do katolické školy a věřila, že se jednou prosadí v showbiznisu. A byla to aké ona, která ho dostala k profesionálnímu modelingu.
Jeho první velká role byla ve filmu režiséra Rogera Avaryho Pravidla vášně. Poté následovaly role v seriálu Smallwille (postava Adama Knighta), Lost (Boone Carlyle), Kriminálka Las Vegas, Kriminálka Miami, Zákon a pořádek nebo Znovu na světě.
V listopadu 2000 se Ian jako vůbec první mužská celebrita stal Nejkrásnějším mužem měsíce na webových stránkách mostbeautifulman.com. V březnu 2006 vyhlásila agentura DNA Models Top 10 mužských modelů, mezi kterými znovu figuruje i Ian.
Boone patřil spolu se svou nevlastní sestrou Shannon v seriálu Ztraceni mezi nejhezčí trosečníky. Krásná tvář bohatých rozmazlených modelů jim zajistila role.

Hannah |Celý článek| 20.03.2010 21:36 | Komentáře (1)   
10 nejoblíbenějších upírů

#10 - Damon Salvatore (The Vampire Diaries) - Ian Somerhalder
#9 - Alice Cullen (The Twilight Saga) - Ashley Greene
#8 - Angel (Buffy The Vampire Slayer/Angel) - David Boreanaz
#7 - Bill Compton (True Blood) - Stephen Moyer
#6 - Santanico Pandemonium (From Dust Till Dawn)- Salma Hayek
#5 - Dracula (Dracula 2000) - Gerard Butler
#4 - Blade (Blade) - Wesley Snipes
#3 - Damon Salvatore (The Vampire Diaries) - Ian Somerhalder
#2 - Eric Northman (True Blood) - Alexander Skarsgård
#1 - Edward Cullen (The Twilight Saga) - Robert Pattinson

Hannah |Celý článek| 14.03.2010 22:40 | Komentáře (3)   
V nemocnini kvůli Robsessed!

Posedlost Twilight star Robertem Pattinsonem opravdu nezná hranic a fanynky na londýnské premiéře DVD Robsessed toho byly důkazem!

Šílenství propuklo už několik týdnů před akcí, dostat se na ni byl totiž velký problém! O vstupenky se soutěžilo a vyhrálo jen 300 soutěžících - samých holek!

Nadšené fanynky, které to štěstí neměly, pak oddaně stály před klubem a čekali, až se jejich hvězda objeví, aby si na Roberta Pattinsona mohly alespoň sáhnout. Ochranka proto měla, co dělat, aby se jejich svěřenec vůbec dostal do podniku.

A její práce neskončila ani v klubu! Rob totiž před promítáním dokumentu pronesl na pódiu pár slov a do publika rozhodil několik plakátů. Jenže to neměl dělat! Dvě holky neváhaly a na jeden z plakátu se vrhly. Jedna z přítomných fanynek scénku popsala takhle: "Strkaly se, ječely a dokonce padaly i pěsti. Najednou jsem slyšela, jak jedna z nich spadla na zem a šíleně brečela. Měla vykloubenou ruku a v ní držela půlku toho plakátu. Řvala bolestí a taky proto, že ho nezískala celý!"

Hannah |Celý článek| 13.03.2010 22:59 | Komentáře (0)   
Zatmění - Píseň ze soundtracku

Píseň která by měla být na eclipse soudtracku

Hannah |Celý článek| 07.01.2010 18:37 | Komentáře (1)   
Rozbřesk - Novinky

01. Kde bude Rozbřesk rozdělen?
V podstatě chceme, aby se diváci dostali přes emocionální cestu Belly k proměně. 1. část se vztahuje na svatbu, líbánky a porod. Skoční to těsně před tím, než se Bella promění.

02. Kniha má tři části. Dvě z toho vypráví Bella a ta prostřední je psaná z pohledu Jacoba. Jak jste tohle zvládli? Příběh se od Belly trošku vzdálí bude následovat Jacoba, jak bude zápasit s vlastním dilema. Můžete z toho mít pocit, že Cullenovi se vyrovnávají s těhotenstvím, ale svět se pořád točí tam venku s Jacobem.

03. Proč byl Bill Condon vybrán jako režisér posledního dílu ságy?
Tento film je nejtěžší z hlediska výkonu. A s Billovým dřívějším rěžírováním si myslím, že nikdo jiný by nebyl pro tuto práci lepší, dokáže z herců vytáhnout to nejlepší. A navíc se těší na tento žánr a má jistou vášeň pro Twilight knihy a filmy.

04. Jak je vylíčena dlouho očekávaná láska mezi Bellou a Edwardem?
I když jejich fyzický vztah je nad rámec toho, co bylo v posledních třech dílech, neuděláme z toho lehké porno. Je to legitimní a důležitá součást filmu, romantická a smyslná.

05. Na konci Rozbřesku přijde asi 70 upírů z celého světa aby se dali do křížku s Cullenovými a jejich spojenci (+ Jacoba a jeho smečka). Jak můžete udělat obě části zcela přesvědčivé?
Druhá část filmu je mnohem více akční, pokud jde o otázky života a smrti. Ale domácí momenty první části mají taky emocionální úder. Je tam bolest novomanželského napětí. Menželství není zas takový zážitek, jaký mysleli, že bude.

Hannah |Celý článek| 01.01.2010 19:33 | Komentáře (0)   
Twilight - Ceny Grammy

Untitled-1
Je to pravda! Twilight soundtrack je nominován na ceny Grammy.Slavnostní předání cen se uskuteční 31.ledna od 20:00 hodin na CBS.

Nejlepší album pro film, televizi nebo jiné vizuální médium:

* Cadillac Records (Various Artists)
* Inglourious Basterds by Quentin Tarantino (Various Artists)
* Kdo chce být milionářem? (Various Artists)
* True Blood (Various Artists)
* Twilight (Various Artists)

Nejlepší hudba psaná pro film, televizi nebo jiné vizuální médium:

*
The Climb (Hannah Montana: The Movie) - Miley Cyrus
* Decode (Twilight) - Paramore
* Jai Ho (Kdo chce být milionářem?) - AR Rahman, Sukhvinder Singh, Tanvi Shah, Mahalaxmi Prakash Vijay Iyer &)
* Once In A Lifetime (rom Cadillac Records) - Beyoncé
* The Wrestler (bojovník) - Bruce Springsteen

Hannah |Celý článek| 10.12.2009 23:38 | Komentáře (0)   
Odhad - New Moon vdělá za tento výkend $275 Miliónů

http://images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/20090220/425.newmoon.logo.lc.022009.jpg

Odhady stanovují, že film Nový Měsíc vydělá tento nastávající výkend 275.000.000 dolarů! Potvrdil to průzkum Summit Enterteinment ..

Hannah |Celý článek| 20.11.2009 09:59 | Komentáře (0)   
Favourite TV Series

90210 2 Hart of Dixie 9 Supernatural 5

Ravenswood 6

The Vampire Diaries 6 The Originals 6 True Blood 4

Witches of East End 1 Under The Dome 2

ment

Buffy The Vampire Slayer 11 Charmed 13

rsw American Horror Story 4 ncis

zm ncisla  Suits 6

Reign 2 StarCrossed-icon The Secret Circle 4

.

Kathrine || 23.01.2009 16:11 | Komentáře (0)   
« | 11085 1086 1087 1088 1089 1090 1091 | »

© Twilight & The Vamire Diaries & Pretty Little Liars & The Hunger Games
2010-2013